Jesteśmy oficjalnym gabinetem firmy Dr.Belter

Szukasz kosmetyków do swojego SPA, które sprawią, że Twoje zabiegi będą nie tylko przyjemne, ale i dobroczynne dla skóry?

Wszystkie preparaty wykorzystywane przy wykonywaniu zabiegów, a w szczególności te, które stosujemy w iniekcjach (mezoterapia, wypełnienia) czy makijażu permanentnym, posiadają certyfikaty i zaświadczenia dopuszczające do użytku na terenie Polski. Wszelka dokumentacja jest dostępna do wglądu w gabinecie.
W naszym gabinecie możecie Państwo zaopatrzyć się w kosmetyki pielęgnacyjne wybranych przez Nas firm.

Dr. Belter Cosmetics

Profesjonalna pielęgnacja, w skład której wchodzą naturalne, skuteczne produkty wykonane z wyselekcjonowanych surowców najwyższej jakości. Oferta obejmuje 15 serii pielęgnacyjnych, które perfekcyjnie i systematycznie pielęgnują każdy rodzaj skóry w każdym wieku. Koncepcja pielęgnacyjna DR.BELTER opiera się na stosowaniu profesjonalnych produktów, zgodnych z naturą, co pozwala na osiągnięcie widocznych rezultatów i maksymalnej kompatybilności ze skórą.

RÓŻNORODNOŚĆ

Kolory w logo świadczą o naszej fascynacji różnorodnością natury – w produkcji naszych kosmetyków wykorzystujemy drogocenne substancje, pochodzące z Europy, jak i najdalszych egzotycznych zakątków świata. Ulubionymi grupami aktywnych składników są substancje zbliżone do budowy naszej skóry, kompleksy roślinne oraz ekstrakty morskie.

INNOWACJE

Od ponad 35 lat Dr Clemens Belter tworzy z zespołem biochemików najwyższej jakości kosmetyki do twarzy i ciała, używane przez klientów na całym świecie. Nowoczesne laboratoria firmy zapewniają najwyższą jakość i bezpieczeństwo używania. Wszystkie kosmetyki są produkowane, napełniane, pakowane i bezpośrednio wysyłane z głównej siedziby w Saksonii (w Niemczech).

TRADYCJA

DR.BELTER to rodzinna firma, powstała w 1979 roku w Niemczech. Założyciel Dr Clemens Belter od początku działalności firmy opierał jej działanie na wykorzystywaniu specjalistycznej wiedzy, potwierdzonej wieloma latami badań i doświadczeń. Obecnie drugie pokolenie rodziny Belter poświęca swoje umiejętności i kontynuuje działalność, zgodnie z rodzinnym przekonaniem, że tylko stabilny rozwój i oferowanie najwyższej jakości wyrobów są receptą na sukces.

Dr. Belter Cosmetics

Profesjonalna pielęgnacja, w skład której wchodzą naturalne, skuteczne produkty wykonane z wyselekcjonowanych surowców najwyższej jakości. Oferta obejmuje 15 serii pielęgnacyjnych, które perfekcyjnie i systematycznie pielęgnują każdy rodzaj skóry w każdym wieku. Koncepcja pielęgnacyjna DR.BELTER opiera się na stosowaniu profesjonalnych produktów, zgodnych z naturą, co pozwala na osiągnięcie widocznych rezultatów i maksymalnej kompatybilności ze skórą.